Saturn ST-HC0306

• 3 nadstavce v balení
    • celkom rychlo sa nahreje po zapnutí
    • učel v pomere za tu cenu splna
    • vypne sa pri prehriati

Produkt bol v skvelej cene aj s tymi 3 kusmi nadstavcov co ma velmi potesilo.
    Vyskusala som oboje nadstavce na zehlenie a som spokojna, nahrialo sa to celkom rychlo. Casovo som zehlila cca 2h aby to bolo kvalitne vyzehlene ale vzdy lepsie ako si pliest vrkoce sama a potom spat s nimi aby to potom malo vysledny efekt ktory s tymto produktom dosiahnete za cca 2hodiny.
    Co potesilo ze gombik netreba vypinat proste ked sa prehreje vypne sa a nemusim sa obavat ci by mi zhoreli vlasy.
    Mam skusenost s podobnym produktom tiez skvele zehlil ale cena v pomere bola o asi tristvrtinu drahsi ako tento produkt. Je sice pravda ze hlavice boli vacsie ale dali sa tazsie nasadzovat.

Povrch doštičiek
keramické

saturn st-hc0306 keramická žehliaca plocha žehličky saturn st-hc0306 je šetrná k vlasom a navyše ponúka ďalšie nástavce pre tvarovanie špeciálnych vĺn. široké platne žehličky na vlasy saturn st-hc0306 zabezpečia rýchle a efektívne vyžehlenie aj dlhých a hustých vlasov. žehlička ponúka možnosť regulácie teploty. po zapnutí sa veľmi rýchlo zahreje. vzhľadom k oblým tvarom žehličky, môžete použiť žehličku na vytváranie vlnitých vlasov. občas sa stáva že žehličku zabudneme vypnúť. žehlička saturn st-hc0306 sa vďaka poistke vypne automaticky. technické parametre

• výkon: 30 w
  • menovité napätie: 220 - 240 v
  • menovitá frekvencia: 50 hz
  • menovitý prúd: 0,1 a

špecifikácia

• rôzne nástavce: žehlička, gofre, vlny
  • dosky s keramickým povrchom
  • rýchle zahriatie
  • led indikátor zapnutia/vypnutia
  • nízka spotreba elektrickej energie
  • zahrievanie na max. 190°c

• 3 nadstavce v balení
    • celkom rychlo sa nahreje po zapnutí
    • učel v pomere za tu cenu splna
    • vypne sa pri prehriati

Produkt bol v skvelej cene aj s tymi 3 kusmi nadstavcov co ma velmi potesilo.