Remington S8540

TOP 2 v kategórii Žehličky na vlasy

Remington S8540

Zdôraznite svoj štýl Ohromte božskými vlnami aj profesionálne rovno hrivou a predovšetkým vždy lesklými, hladkými a zdravými vlasmi...
Garantovaný nákup z Mironetcz.sk

Na sklade • 1 variant4,9 €100 % • 3 499 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 458 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 035 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 829 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,28 €89 % • 3 976 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,4 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 11 168 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 8 530 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €94 % • 20 448 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €90 % • 4 205 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €95 % • 2 383 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €100 % • 846 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €212 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 962 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 87 023 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 1 458 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 850 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 435 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,2 €432 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Andrea Shop

• Hreje a žehlí
    • Odporúčala mi ho kaderníčka, tak by s ním dcéra mala byť spokojná
  • , zakúpené v Alza.sk

Najlepšia žehlička akú som kedy mala. Neťahá vlasy aj keď sa dostanú mimo žehliacu plochu, po vyžehlení sú krásne lesklé. Chcela som skôr s úzkymi platničkami, ale rozhodla som sa vyskúšať aj túto so širšími a dobre som spravila :) Za mňa TOP

Povrch doštičiek
Typ
žehličky
Displej

Zdôraznite svoj štýl
Ohromte božskými vlnami aj profesionálne rovno hrivou a predovšetkým vždy lesklými, hladkými a zdravými vlasmi. Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť a dodajte im tú správnu výživu jednoducho pri ich úprave. Upravte svoje vlasy bez výčitiek s profesionálnou žehličkou Remington Keratin Protect S8540 zlatá. Využite zdokonalené keramiky napustené mandľovým olejom a keratínom žehličky na vlasy Remington Keratín Protect S8540 v  modernom zlatom prevedení a pýši sa naozaj dokonalým vzhľadom . Doprajte si luxusnú účes za minimum času s žehličkou na vlasy Remington Keratín Protect S8540 zlatá, ktorá je k použitiu pripravená do pätnástich sekúnd.

Zabudnite na vlasy poničené žehlením
Nechajte si garantovať nielen ochranu štruktúry vlasov pred poškodením a nežiaducim vysušenie, ale aj starostlivosť a výživu napustenou do pracovných plôch žehličky Remington Keratin Protect S8540 zlatá uvoľňujúce sa pomocou tepla počas stylingu vašich vlasov po celú dobu životnosti prístroja. Očarte rovnými vlasmi aj vlnami, ktoré sú lesklé a nádherne zdravé. Dovoľte plávajúcim doštičkám žehličky Remington Keratin Protect S8540 zlatá vytvárať rovnomerný tlak a vždy dokonalý efekt vašich vlasov.

Nenechajte sa zaťažovať zbytočnými zložitosťami
Pohodlne si zvoľte jednu z deviatich teplotných nastavení od 150 do 230 ° C alebo vyskúšajte funkciu PRO + ideálny pre najjemnejšie typ vlasov pre ešte šetrnejšie úpravu či funkciu Turbo Boost pre rýchle zahriatie na najvyššiu teplotu. Využite perfektného digitálneho displeja, praktický zámok teplotného nastavenia i univerzálne napätia a 0,8 metra dlhý otočný kábel. Vychutnajte si zábavnú úpravu vlasov s vždy dokonalým dlhotrvajúcim výsledkom.
Spoľahnite sa na žehličku Remington Keratin Protect S8540 zlatá s luxusným žiaruvzdorným puzdrom, uzamykateľnými plochami pre lepšiu skladovateľnosť i automatickým vypnutím po jednej hodine.

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 29 320 recenziíĎalšie informácie

Ok

• , zakúpené v Andrea Shop

• Hreje a žehlí
    • Odporúčala mi ho kaderníčka, tak by s ním dcéra mala byť spokojná
  • , zakúpené v Alza.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 29 320 recenziíĎalšie informácie

splnil moje očakávania

• , zakúpené v planeo.sk

• Stačí si vlasy raz prezehlit
  • , zakúpené v planeo.sk

So žehličkou som spokojná. Výborne vyžehlí vlasy,rýchlo sa nahreje. Má tlačidlo na vypnutie a reguláciu teploty čo je tiež pre mňa plus . Oproti mojej predošlej vlasy vyzerajú lepšie, hladšie.

• dobre sa drzi
    • dobra na cestovanie (ochranny obal)
    • rychle vyzehlenie

Všetko je O.K.

• , zakúpené v Alza.sk

• Moja prva zehlicka na vlasy. Nemam s cim porovnat, ale splnila ocakavania. Rychlo sa zahreje, pekne zehli, dobre sa s nou manipuluje.

Nic

• , zakúpené v Gigastore

• Mali sme staršie typy žehličiek, táto je rýchla a vlasy sú po nej krásne.