Remington S8507

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v lidl.sk

Preto som objednala tuto produkt lebo predtym som tiez mala a som velmy spokojna odporúčam každému

• , zakúpené v lidl.sk

- vlasy mam velmi kucerave, po pouziti zehlicky ich mam krasne hladke a leskle, zatial som ju pouzila 2x ale som velmi spokojna

Produkt nemá žiadne parametre.

Vyrovnáva vlasy a zároveň im dodáva lesk a hebkosť Kvalitné keramické platne a mikro účinnými látkami, ktoré sa aktivujú teplom (marocký arganový olej a vitamín E) Rýchle zohriatie na maximálnu teplotu vďaka funkcii Turbo Boost S poistkou na udržanie stanovenej teploty Digitálny displej s 9 teplotnými stupňami (150 °C – 230 °C) a zobrazením aktuálnej teploty Platne rovnomerne pôsobia na vlasy Automatické bezpečnostné vypnutie S prenosnou taškou odolnou voči teplu S otočným kĺbom na kábel Rozmery cca 25 x 10 x 22 cm Hmotnosť cca 390 g