Remington S7710

TOP 32 v kategórii Žehličky na vlasy

Remington S7710

Žehlička na vlasy Remington S7710 E51 s trojitou ionizačnou technológiou, keramickými platňami, generátorom iónov a digitálnym displejom s nastaviteľnou teplotou 150-230 °...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 3 592 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €92 % • 10 209 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant14 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka% Zľavový kód2,4 €96 % • 87 582 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 853 neoverených recenziíĎalšie informácie

žehličky
Displej

• , zakúpené v K24.sk

• Veľmi rýchle zohriatie
    • Krásne vlasy vyrovná i navlní
    • Ľahká manipulácia
    • Žehlička skvele padne do ruky a je ľahká
    • Praktické puzdro
    • Zabraňuje elektrizovaniu vlasov
  • , zakúpené v K24.sk

ok produkt

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• žehlička je super, som spokojná

Povrch doštičiek
Funkcia teplotných stupňov
Typ
žehličky
Displej

Žehlička na vlasy Remington S7710 E51 s trojitou ionizačnou technológiou, keramickými platňami, generátorom iónov a digitálnym displejom s nastaviteľnou teplotou 150-230 ° C.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jednoduché používanie, veľa prevodov, puzdro v balení

S výrobkom sme spokojní.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
      • Stojí za všetko, čo predávate
      • Nie, čo všetko je na úrovni

Vždy som používal vaše výrobky a som veľmi spokojný

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Dlhý kábel, niekoľko rôznych nastavení teploty, rýchlo sa zahrieva, nezahrieva vonkajší plášť, takže mi nepáli ruky ani uši. Zatiaľ som ho vyskúšala len na nízkej teplote podľa popisu výrobku, ale aj vtedy som bola pripravená na balenie lopatiek. Šnúra je tiež pomerne dlhá, čo je v dnešnej dobe zriedkavé.
      • Nezažil som to za 2 mesiace, ale používam ho približne každé 2 týždne.

Kúpil som ju preto, lebo mi odišla šnúra na mojej 10 rokov starej žehličke, okrem toho bola v perfektnom stave, takže značka žehličky nebola problém. Bol v predaji v Euronics a mal som ho o 3 dni neskôr.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Pekné dlhotrvajúce narovnanie, nastaviteľné teplo, žiadne odlietavanie vďaka iónovej technológii.. veľmi super produkt a hodnota za peniaze
      • Neexistuje žiadny takýto

Vďaka keramickému povlaku, iónovému.. LCD displej, nastaviteľná teplota

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

Bola som na dovolenke s kamarátkou a ona mi ponúkla svoju tlač. Tak sa mi páčila , že mi bolo jedno, že je sviatok a víkend. Objednala som si ju a samozrejme hneď v prvý deň tlač prišla. Je jedinečný, stojí veľmi pekne. Môžem tiež povedať, že moje vlasy sú rovné, ale udržiavam ich dokonale rovné a majú tendenciu držať moje buchty, ale s touto iónovou žehličkou moje vlasy vydržia 1 deň. Stojí to za to : )

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vytvára naozaj pekné rovné účesy, vďaka žehličke vyzerá moja žena skvele.
      • Povzbudená novým účesom chodí po večeroch von... Predávate sledovacie zariadenia?

Kúpil som ho pre svoju manželku. Je to veľmi dobrá žehlička na vlasy. Poskytuje rýchly a dlhotrvajúci účinok. Žiadny rušivý hluk.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Spĺňa všetky moje očakávania.
      • Žiadne.

Tento produkt som mal už predtým, bol som s ním spokojný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Je to perfektná žehlička na vlasy, poskytuje pekné hodvábne vlasy a jej používanie je veľmi jednoduché a praktické, odporučila som ju priateľom.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Produkt funguje perfektne, najprv som si ho objednal ako darček pre niekoho iného a na základe spätnej väzby som si ho teraz objednal pre seba.

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

Objednaný výrobok spĺňa moje očakávania a požiadavky.