Remington S6505

Do týždňa • 1 variant2,98 €97 % • 2 403 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €3 840 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €5 161 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 064 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 675 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,4 €96 % • 8 155 recenziíĎalšie informácie

Displej
Typ
žehličky

• , zakúpené v Datacomp.sk

• tento model už zakupujem druhýkrát, používam ho už pár rokov a všetko je v poriadku
    • automatické vypnutie po určitom čase
    • kábel je dosť dlhý a otočný
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

ok

• , zakúpené v Tekra.sk

• dobre tvarovanie ucesu vdaka oblym hranam
    • trochu horuce klieste, treba pracovat opatrne

Povrch doštičiek
?
Displej
Typ
žehličky

žehlička na vlasy • platničky z vylepšenej keramiky • funkcia Boost pre rýchle nahriatie • pre hladký účes aj kučery • 110 mm platničky • max. teplota 150 °C do 230 °C • LCD displej • funkcia automatického vypnutia po 60 minútach • duálne napätie • žiaruvzdorný obal v balení

Na sklade • 1 variantDarček2,49 €99 % • 2 970 recenziíĎalšie informácie

• dajú sa s ním pekne vytvoriť aj kučery
    • nastaviteľná teplota až do 230°
    • kábel je dosť dlhý a otočný
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Môžete s ním vytvoriť veľké vlny.
    • Zatiaľ sme nezažili

Prečítal som si o ňom na internete a niekoľko ľudí mi ho odporučilo.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Hľadal som dôveryhodnú značku - a našiel som ju. Veľmi rýchlo sa zahrieva, šnúra je veľmi dlhá a dá sa zahriať až na 230 C.
    • Žiadne nevýhody.

Moja stará žehlička sa rozbila a ja som si musela narovnať kučery.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček2,49 €99 % • 2 970 recenziíĎalšie informácie
    • Jednoduché používanie.
    • Neexistuje žiadny takýto

Značka, hodnota za peniaze.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nastaviteľná teplota, vypne sa, ak zostane zapnutá, funguje dobre.
    • Zahrieva sa pomalšie ako moja predchádzajúca žehlička na vlasy a kábel je tuhší.

Predchádzajúce zariadenie zlyhalo, takže som potreboval nové.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Jedným produktom môžem narovnávať a kulmovať. Nie sú to teda dve veci, ktoré zaberajú miesto. Dodáva sa aj s teplovzdornou nádobou, čo je tiež veľmi dobré. A funkcia nastavenia tepla nie je zanedbateľným faktorom.

Vybrala som si ho, pretože môžem narovnávať a kulmovať pomocou jedného výrobku. O značke je možné povedať a počuť veľa dobrého. Je to tiež veľmi dobrý pomer ceny a kvality.

• , zakúpené v Dr.Max lekáreň

ok

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com
    • Vytvára extrémne cool kučery (pokiaľ na to máte ruku), t. j. drdoly, dokonca aj retro vlny, tiež veľmi dobre narovnáva vlasy
    • Nemám žiadne sťažnosti

Rozhodla som sa kúpiť tento lis, pretože mám rovnaký a rozhodla som sa ho darovať svojej matke

• , automaticky preložené z Pazaruvaj.com

lis sa rýchlo zahrieva, okrem narovnávania slúži aj na kučery

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • 2 funkcie, jednoduché použitie.
    • Curling stále potrebuje tréning! Ešte som si túto techniku neosvojil.

Je dobré, že sa dá použiť na vyhladzovanie a kulmovanie.