Remington S 9500

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 370 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode3,7 €100 % • 1 958 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €100 % • 44 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6,5 €100 % • 314 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €98 % • 3 429 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma92 % • 20 296 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €88 % • 4 190 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,28 €92 % • 3 944 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 838 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €82 % • 1 745 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 11 968 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €81 % • 3 831 recenziíĎalšie informácie

• skvelý produkt

• Rýchle zohriatie
    • Trhá vlasy
    • Doštičky nepriliehajú k sebe

Vôbec nie som spokojná, oproti predchádzajúcej žehličke ktorú už žiaľ nevyrábajú a vydržala mi vyše 10 rokov... je toto jedno obrovské trápenie :-(. Trhá mi vlasy a pritom vôbec nedoliehaju k sebe doštičky. Vlasy z nej vyklzavaju....dala som na recenzie ale som sklamana...neviem či len zlý kus ale na Neodporúčam.

• , zakúpené v Holime.eu

Ja to uz pouzivam min 5 rokov . Tusim to uz je 4 zehlicka co som kupila. Netrha vlasy . Rychla manipul. Maximalna spokojna nakolko ja kazdy den zehlim vlasy. Pre mna zatial ta najlepsia. Kupujem to kazdy rok . Po roku to slabne u nas ale tehlime s tym dlhe vlasy traja kazdy den

Doba nahrievania
Min teplota
150 °C °C
Max teplota
230 °C

Žehlička na vlasy REMINGTON S 9500 patrí do série Pearl. Už tento fakt by postačoval a hovoril o kvalite. Ale my vám aj tak povieme viac! Žehlička je vybavená zdokonaleným keramickým povrchom s pravými perlami. Tento je až o 8 x hladší a 5 x trvalejší.

Aj teplotné vybavenie je veľmi zaujímavé. Žehlička dosahuje teploty od 150 do 235 stupňov. Nastavíte a zobrazíte si ich na digitálnom LCD displeji. Charakteristickým znakom žehličky na vlasy REMINGTON S 9500 je aj veľmi rýchle zahriatie do pohotovostného režimu. Trvá len 10 sekúnd. Žehlička pracuje s dlhšími, úzkymi 110 mm plávajúcimi plochami. Praktická je aj funkcia uzamknutia teploty. A aby toho nebolo málo, žehlička ponúka na použitie aj funkciu Boost.

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 93 463 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

• skvelý produkt

• Rýchle zohriatie
    • Trhá vlasy
    • Doštičky nepriliehajú k sebe

• , zakúpené v Holime.eu

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,89 €95 % • 23 246 recenziíĎalšie informácie

• lahucka, nastavovanie teploty, dlhy kabel

Zatiaľ velka spokojnot. Hlavne pri porovnani so starym typom, s ktorym som sa musela rozlúčiť. Ja lahucka, dobre sa s nou pracuje, pekne vyzehli vlasy. Zakupena na zaklade dobrých hodnoteni a tiez fajn ceny

• , zakúpené v rd-rightdeal

So žehličkou som nadmieru spokojná.

• Very fast
    • Easy to use

• Hajvasalo ami valoban vasalja a hajat egy húzásra.
    • Könnyű vele dolgozni
    • Proste super
  • , zakúpené v OKAY.sk

• ľahká, pekný dizajn, nepáli povrch, pekné puzdro

Darček pod stromček, zabalený a skrytý...

• , zakúpené v OKAY.sk

• Rýchlo vyrovna vlasy
    • Praktická taška ako súčasť balenia
    • Dlhý kábel