Remington S 2880

TOP 8 v kategórii Žehličky na vlasy

Remington S 2880

cestovná žehlička na vlasy • kompaktný rozmer • pre mužov aj ženy • keramický povrch • teplota 200 °C • 15cm dĺžka • zahriatie do 60 s...
Garantovaný nákup z Servatech s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 805 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 316 recenziíĎalšie informácie

žehličky

• Manzelka je spokojna
    • Samotna zehlicka na vlasy je fakt mala a lahka
    • Kabel je paradoxne zbytocne dlhy a hruby ako na zvaracku
    • Ak ma zehlicka prikon 15W, tak nechapem naco je potrebny taky hruby privodny kabel, najma ak to ma byt cestovna zehlicka

Produkt odporucam kedze manzelka je spokojna, mna prekvapilo ze kabel je paradoxne zbytocne dlhy a hruby, ak ma zehlicka prikon 15W, tak nechapem naco je potrebny taky hruby privodny kabel, najma ak to ma byt cestovna zehlicka.

• , zakúpené v Alza.sk

Výborná veľkosť na cestovanie.
    Produkt splnil moje očakávania.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Manzelka je spokojna
    • Samotna zehlicka na vlasy je fakt mala a lahka
    • Kabel je paradoxne zbytocne dlhy a hruby ako na zvaracku

• , zakúpené v Alza.sk

Výborná veľkosť na cestovanie.
    Produkt splnil moje očakávania.

• , prevzaté z Heureka.cz
    • Skladná, odpovídající popisu, vyžehlí krásně i delší vlasy
    • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do týždňa • 1 variant7,5 €92 % • 187 101 recenziíĎalšie informácie
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Bol som spokojný s produktom, žiadne ďalšie pripomienky

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Široký výber, prijateľná cena, spoľahlivosť
        • S tovarom nemôžete pred kúpou osobne manipulovať

Tu bol vo veľkosti a značke, ktorú som chcel

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • rýchlo sa zahrieva, skvelé na styling doma aj na cestách

presne to, čo som hľadal kvôli jeho veľkosti

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Ideálne na cestovanie a ofinu.
        • Nie.

S výrobkom som veľmi spokojný.

• , zakúpené v OKAY.sk

• Blízko bydliska.
      • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Môj podobný výrobok sa pokazil a namiesto neho som si kúpil tento.

• , zakúpené v Notino

Perfektné na kratšie, redšie vlasy.