Valera 100.01

černobílý
LCD ukazovateľ
Automatické vypnutie

• , zakúpené v Kozmetika 007

• Kvalitné prevedenie. Rýchlo sa zohreje. Ľahká manipulácia. Dlho som hľadala žehličku na vlasy a táto je výborná.

Odporúčam.

• maximálna spokojnosť s tovarom, predajcom, aj dopravcom, ešte raz vďaka

s tovarom som maximálne spokojná, rýchle dodaný tovar, odporúčam

• Rychlost, jednoduchost, kvalita. Doporucujem
    • Zatial nic.

Som velmi spokojny s kvalitou aj rychlostou dodania co som ocenil v tomto predvianocnom case. Dakujem.

Príkon
230 °C
černobílý
LCD ukazovateľ
Automatické vypnutie

profesionálna žehlička na vlasy s LCD displejom • žehliaca plocha z piatich vrstiev keramického Tourmaline • generátor iónov • pohyblivé žehliace doštičky • X-Brush - kefa • funkcia automatického vypnutia po 60 minútach • pamäťová funkcia • teplota až 230 ° C • otočný prívodný kábel o dĺžke 3 metre • ochranný termo vak v balení Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

Odporúčam.

• maximálna spokojnosť s tovarom, predajcom, aj dopravcom, ešte raz vďaka

s tovarom som maximálne spokojná, rýchle dodaný tovar, odporúčam

• Rychlost, jednoduchost, kvalita. Doporucujem
    • Zatial nic.

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

• Super produkt. Rýchlo sa zohreje a ľahko sa ňou žehlia vlasy.

Super žehlička na vlasy.

• Vynikající lehká, rychle se nahřivá, pohyblivé desky se super přizpůsobí vlasům

Perfektni

• rýchle nahratie
    • ľahká do ruky
    • dlhý kábel
    • kvalita
    • možnosť nastavenia teploty
    • praktický obal, nadstavec aj ochranné puzdierko
    • Keď som žehličku uvidela pomyslela som si aký "šmejd"
    • plast vyzeral úplne hrozne ale vyzáž vyvážili funkcie
    • rýchlo sa ta kefa rozstrapkala

Dlho som sa rozhodovala akú žehličku si kúpim.
    Moje vlasy sú dlhé no suché so sklonom k lámaniu a štiepeniu preto som sa nevedela rozhodnúť.
    žehličkou som nadšená. Neviem či je to iónmi ktoré vysiela alebo tým že žehlím na nižšej teplote ako predtým ale vlasy sú pevnejšie menej vysušené.
    Prípravok na ochranu používam od Kerastase resistance na citlivé a oslabené vlasy

• Elektrizujú mi z nej vlasy.

O jej kvalite nepochybujem, žiaľ mne osobne nevyhovuje, pokiaľ by mal niekto záujem, predám. Je málo používaná. Na cene sa dohodneme.
    [email protected]

• valera c.1 aj fen aj zehlicka
    • rychle nahriatie
    • stupen nahriatia 230
    • vlasy su krasne vyzehlene a nenicia sa, skor sa mi po pouzivani zehlicky zlepsili

odporucam, super vyrobok, vyssia cena je opodstatnena

• OK

perfekný

• , zakúpené v Alza.sk

So značkou Valera mám dlhoročné skúsenosti.