Sencor SHI 780

Min teplota
120C °C
Max teplota
230 °C

Z mall.sk som si objednala žehličku na vlasy Sencor, avšak neviem nijak tento produkt ohodnotiť, pretože mi namiesto nej poslali mixer!! Viac už tento e-shop nenavstivim. Podotýkam, že som na produkt čakala dlhšie ako týždeň a ani som sa ho nedočkala a na vybavovanie reklamácii a podobne som už nemala ani chut ani čas. Veľmi pekne ďakujem za vašu ,,zodpovednosť,,

Spĺňa očakávania, niet čo vytknúť... Úplná spokojnosť... Pekne vyrovná mierne kučeravé, taktiež pekne upraví rovné na vlnité

biela
Min teplota
120C °C
Max teplota
230 °C

Žehlička na vlasy - SENCOR SHI 780: žehlička na vlasy Sencor so štíhlym dizajnom, ktorý je ideálnym nástrojom na tvarovanie do lokní, je veľmi moderný prístroj ultraľahká konštrukcia žehličky s modrým podsvícením upravuje Váš účes turmalínová technológia kombinovaná s keramikou pre maximálny klz vlasov po vyhlriatej platni

Parametre produktu: plynule nastaviteľná teplota pre všetky typy vlasov (120 - 230° C) slim Design ideálny pre tvarovanie do kučier ultrľahká konštrukcia modré podsvietenie regulátora teploty napájací kábel otočný o 360° brániaci krúteniu a zamotávaniu

Technické parametre:

• teplota: 120 - 230°C