Rowenta SF7640

Produkt odporucam

• , zakúpené v Nel

• kupila som si ju kvoli natacaniu a nataca skvele
    • zislo by sa puzdro

je moja prva, kupila som ju na zaklade recenzie a ako som uz pisala, kupila som ju kvoli natacaniu a nataca skvele, nesticuje, vlny su krasne hladke, nie su polamane a rychlo sa zohreje, teplota sa da zamknut no aj tak ju sem tam odomknem pri uprave ale nie je to nic tragicke...no v kazdom pripade nataca vlasy krasne.

• , zakúpené v ELMAXSHOP.SK

• výborná

Máme už druhú v rodine, veľmi dobrá.

Povrch doštičiek
keramické
Max teplota
200 °C
biela + čierna

Žehlička na vlasy ROWENTA SF7640D0 Respectissime Liss & Curl je unikátna žehlička na vlasy s profesionálnou teplotou do 200 ° C. Žehlička má praktický displej, ktorý ukazuje aktuálnu teplotu žehliacich dosiek. Prístroj sa rýchlo nahrieva, a tak šetrí čas a vďaka funkcie ionizácie budú vyzerať Vaše vlasy vždy krásne a zdravo lesklé. Oceníte tiež to, že táto žehlička vaše vlasy nielen narovná, ale dokáže vytvoriť aj krásne a bohaté vlny.

Technické parametre 2v1 - dokonalý výsledok žehlenie a profesionálne natočenie

Veľkosť žehliacich dosiek 2,5 × 9 cm

• Teplotné rozmedzie : 130 ° C - 200 ° C ( 5 pozícií )
  • Rýchle nahriatie : do max 30 s
  • Dĺžka kábla : 2 m ( otočná šnúra pre jednoduchú manipuláciu )
  • Prevedenie výrobku: biela / zlatá ružová

Zachováva 100 % silu a odolnosť vlasov počas žehlenia ( vykonaný test na odolnosť necitlivých vlasov stredoeurópskeho typu - Francúzsko / február 2011 ) .

Dokonalý výsledok žehlenie pri 170 ° C , rovnako efektívny ako bežná žehlička pri 230 ° C ( boli vykonané porovnávacie testy s výrobkom CF 7710 D0 Respect Straightener , na necitlivých vlasoch stredoeurópskeho typu - Francúzsko / február 2011 ) .

Ionizačná technológia - zaistí lesklé vlasy bez poškodenia . 100 % rešpekt a odolnosť - zabraňuje polámaniu vlasov , pre zdravé , pevné a lesklé vlasy - revolučný patentovaná technológia straight optimizer .

Vysoko výkonné pohyblivé žehliace dosky vyvíja rovnomerný tlak na vlas a dokonale vyžehlí všetky typy vlasov .

Profesionálny Ultrashine NANO CeramicTM povrch - zabezpečí vyššiu efektivitu žehlenie a výrazne zvyšuje lesk vlasov a chráni ich

LCD displej - farebný podsvietený LCD

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia fixácie teploty

Zaoblený ergonomický tvar - vhodný pre styling aj tvorbu vĺn príslušenstvo :

Exkluzívne žiaruvzdorné puzdro - pre komfortné skladovanie ( krytka na žehliacej dosky )

• Gumicka proti tahaniu vlasov
    • Zatial nic

Produkt odporucam

• , zakúpené v Nel

• kupila som si ju kvoli natacaniu a nataca skvele
    • zislo by sa puzdro

• - zatiaľ najlepšia žehlička akú som mala
    • - perfektne a rýchlo žehlí už aj pri nižších teplotách
    • - displej svieti pri "nebezpečnej" teplote na vlasy na červeno, čo ja oceňujem, lebo mám jemné vlasy, tak žehlím na tých nižších teplotách - ale občas sa mi stane, že prstom stlačím gombík a teplota preskočí, no vďaka displeju to hneď vidím
    • - vlasy mám krásne lesklé
    • - neťahá pri žehlení
    • - ľahučká
    • - krásny dizajn
    • - nemám žiadne výhrady

Splnila moje očakávania na 100 %

• pekny vzhlad
    • taha vlasy

tuto zehlicku som dostala ako darcek na vianoce, tym ze mam huste kucerave vlasy a so zehlickami vela skusenosti, som bola z tejto sklamana, gumicka ktora je na jednej z platni vlasy taha az vytrhava, po nastaveni najvyssej teploty mi pramen vyzehlilo po 5tom prejdeni

• žehlička dobre žehlì aj pri nizkej teplote.Zehlenie dlho vydrži.
    • Velmi zachytava vlasy . priam az trhá ...

Produkt nie je najhorši ale za tū cenu si viem predstavit nieco lepšie

• výborná žehlička na vlasy, lepšiu som nemala, odporúčam,
    • - displej, ktorý svieti na zeleno , pri vyššej teplote na červeno
    • - keramické dosky, ktoré perfektne priliehaju, sú hladké
    • - ionizátor- čiže vlasy neelektrizujú
    • - žehlí aj pri nízkej teplote
    • - robí pekné kučery
    • - možnosť uzamknutia či nastavenej teploty, alebo samotnej žehličky
    • - krásny dizajn
    • - žiaruvzdorné puzdro
    • - vlasy ostanú dlho vyžehlené
    • -drahšia , ale oplatí sa investovať

žehlička splnila moje očákavania, oplatilo sa investovať, som veľmi spokojná a odporúčam všetkým

• , zakúpené v ELMAXSHOP.SK

• výborná

Máme už druhú v rodine, veľmi dobrá.

• , zakúpené v najtovar.sk

• mam ju sice kratko ale som spokojna richle zahratie. mam totiz kucerave nepodajne vlasy ale jednym tahom dokazem virovnat pramen vlasov uz pri teplote 170c a viem ze si ich neposkodim ako stou byvalou zehlickou oproti tejto sa nemoze virovnat k tejto rovente fakt super. je sice draha ale zase sa oplati zajst hlbsie do vrecka.je to premna zehlicka cislo 1
    • nenasla som ziadne

super

• -rýchle nahriatie
    • -robí krásne kučery
    • -žehlí vyborne aj pri 170°
    • -vlasy ostanú svieže, po žehlení nie sú mastné
    • -vôbec nepoškodzuje vlasy ani pri natáčaní ani pri vyrovnávaní
    • -svieti na zeleno do 170° a vypisuje respekt, nad 170° svieti na červeno čo je znakom možnosti poškodenia vlasov
    • -krásny dizajn
    • -trošku ťahá vlasy pri narovnávaní

žehličku rowenta som si vybrala preto, lebo som už mala velmi poskodené vlasy od remington shine therapy, vôbec mi nerástli pretože sa mi neustále lámali a po zehlení boli velmi mastné a kazdy druhy den som si ich musela umyvat. S touto novou zehlickou este nemám prilis vela skusenosti ale doteraz som spokojná, dufam ze nesklame :)

• super rýchle nahratie
    • je ľahká
    • keramické platničky
    • otočný kábel
    • rychlo žehli
    • robí dobre kučery
    • neničí vlasy
    • Žehlička vydáva divné zvuky ako bzučanie a to sa mi troška nepozdáva

odporúčam tuto žehličku je fakt fajn.