Rowenta SF4412

Doprava zdarma, Do týždňa
Doporučená ponuka Andrea Shop

Do týždňa • 1 variantZdarma92 % • 20 296 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma93 % • 11 125 recenziíĎalšie informácie

40 W
Max teplota
230 °C

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dobrá kvalita za dobrú cenu. možnosť nastavenia viacerých stupňov teploty. Možnosť vlasy nielen žehliť ale aj natáčať. Rýchle zahriatie. Výborná žehlička za tie peniaze

dobrá kvalita za dobrú cenu. možnosť nastavenia viacerých stupňov teploty. Možnosť vlasy nielen žehliť ale aj natáčať. Rýchle zahriatie. Výborná žehlička za tie peniaze.
    Objednala som si predtým žehličku Philips za 80,00 eur a po 2 mesiacoch sa nedala zapnúť. Tak som sa rozhodla už neinvestovať do žehličky také peniaze. A som s ňou nadmieru spokojná! určite ju odporúčam viac ako omnoho drahšie žehličky.

• funguje super

Príkon
40 W
Max teplota
230 °C

žehlička na vlasy • „Ultrashine NANO ceramic“ povrch • teplota až 230 °C • počet teplôt 10 • profesionálne tenké pláty 2,5 cm • možnosť uzamknutia žehliacich plôch • LCD displej • zvyšuje lesk vlasov • automatické vypnutie

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Veľmi dobre žehlí vlasy
    • Rýchlo sa zohreje
    • Urobí pekné vlny

Na 100% som spokojná.

tento výrobok mám ešte krátko, na žehlenie vlasov spokojnosť, ešte neviem robiť vlny

• Rychlo sa zohreje
    • Netrvá vlasy
    • Zatiaľ som nezistila

Som spokojná, nedá sa to porovnať s mojou starou zehličkou na vlasy. Odporúčam.

• fantastická žehlička za nízku cenu
    • rýchlo sa zohreje
    • veľmi ľahko sa s ňou manipuluje
    • oproti modelu, ktorý som používala predtým má dlhšie doštičky, a preto sa na nej ľahko popálim

Naozaj super. Jediný problémik, ktorý s touto žehličkou mám, sú spomínané doštičky, ktoré sú dlhšie než som bola zvyknutá a tiež zboku nechránené. Preto si musím dávať pozor, alebo zaobstarať rukavicu. Nebolo by odveci, keby bola súčasťou balenia :)

• , zakúpené v Alza.sk

• velmi dobra zehlicka v pomere cena/vykon

dcera je spokojna

• , zakúpené v HEJ.sk

• super, priatelka bola spokojná

dobrá kvalita :)

• , zakúpené v HEJ.sk

• rychlo sa nahrieva
    • moznost zmeny teploty
    • zehli a robi vlny
    • riziko popalenia sa (konecne, ako aj pri ostatnych kulmach)

odporucam