Rowenta SF 6020

• -prehľadné nadstavenie teploty
    • -je ľahká do ruky
    • -ionizátor
    • -pekný dizajn
    • -tvaruje pekné vlny, ale s prechádzajúcou žehličkou od rowenty som bola asi spokojnejšia, ale mám ju iba krátko

zatiaľ som s produktom spokojná

s produktom som spokojná, iba prepínanie teploty mi nevyhovuje

• , zakúpené v Shoppie.sk

Kupoval som to pre manželku,hovori že je perfektna.Vlasy ostanu dlhodobo rovne a leskle.Lahko sa s nou vytvaraju vlny.

Povrch doštičiek
keramické
strieborná
Funkcia teplotných stupňov

Profesionálna žehlička na vlasy Rowenta SF6020D0 vás úplne dostane.

Dokonalý styling vďaka teplote až 230 °C, zdravie, lesk a prirodzenosť vašich vlasov zaistí ionizátor. So žehličkou Rowenta SF6020D0 môžete byť každý deň iná. Nielenže vlasy vyrovná, ale dokáže vykúzliť aj nádherné kučery.

Profesionálny Ceramic Titanium, keramický povrch obohatený o titánium poskytuje vyššiu ochranu a lesk vlasov. Žehliace dosky vyvíjajú rovnomerný tlak a dokonale vyžehlia všetky typy vlasov.

LED...

• trochu taha vlasy

dobra kupa

• Pekný dizajn, ionizator, zohriať už za 30 s. Možnosť zastavenia teploty,
    • Zatiaĺ som nenašiel

Kvalitný výrobok za rozumnú cenu.

• , zakúpené v HEJ.sk

Rýchlo nahriatá, ľahká, šikovná, šetrná k vlasom

• , zakúpené v HEJ.sk

• Ľahko ovládateľná, super žehlí, aj husté a suché vlasy

Odporúčam

• , zakúpené v OKAY.sk

• - pekný design
    • - rýchle nahriatie
    • - je ľahká
    • - jednoduchá manipulácia
    • - nastaviteľná teplota
    • - uzamykateľné plochy
    • - žehliace plochy celkom nedoliehajú a tak je potrebné viac pritlačiť na vlasy

Môj celkový dojem z tejto žehličky je veľmi dobrý. Predtým som používala inú značku s podobnými parametrami a jediné mínus čo by som k tejto Rowente mohla povedať je to, že žehliace plochy aspoň na tejto mojej žehličke nedoliehajú tak ako to bolo napr. pri mojej predchádzajúcej a tak je potrebné vyvinúť väčší tlak na vlasy aby sa vyžehlili poriadne... Inak ale splnila moje očakávania a oproti starej žehličke ktorá bola taktiež skvelá (len sa mi na nej pokazil kábel a tak už nešla opraviť) sa mi skrátila doba žehlenia - s Rowentou to ide nejako rýchlejšie... ;-)

• , zakúpené v Electro World

• zehlicka je lahucka a spratna
    • super sa s nou zehli
    • superrychlo sa zahrieva
    • lahke ovladanie
    • IONIZATOR
    • zatial som neobjavila

od odbornicky mi bola doporucena znacka Rowenta ... rozhodovala som sa medzi dvomi, a tuto som si vybrala preto, ze ma aj ionizator, co by v dnesnej dobre mala byt uz v starostlivosti o vlasy smaozrejmost ..
    este sa musim naucit robit s nou vlny a bude dokonala :)

• vyžehlí, ale aj natočí vlasy
    • dizajn

S touto žehličkou som veľmi spokojná