Rowenta SF 3122

• je výborná

neochota pri preberaní tovaru, dlhá dodacia lehota

• pomer kvalita vykon cena, nastavovanie teploty
    • mohla byt dlhsia snura

chcela som zehlicku s kvalitnejsimi doskami a pomer ceny a kvality rozhodl. som velmi spokojna, pokial nechcete za zehlicku dat 60€ tato je idealna

Povrch doštičiek
turmalínové
Černá
Automatické vypnutie
Dĺžka kábla
180 cm

Má plôšky s obsahom keratínu a turmalínu a zanecháva tak Vaše vlasy lesklé aj po žehlení.

Plôšky s keratínom
Keratín je látkou, ktorá pomáha posilňovať vlasy. Spolu s turmalínom aj počas žehlenia pomáhajú vlasom k väčšiemu lesku a sile. Zároveň sa starajú o vlasy, aby nemali po žehlení sklon elektrizovať a držali si svoj tvar čo najdlhšie.

Ideálna veľkosť plôšok
Plôšky sú plávajúce, a tak sa postarajú o rovnomernosť žehlenia vlasov. Zároveň znižujú pocit ťahania. Ich šírka 2,5 cm je ideálna ako pre kratšie, tak pre dlhšie vlasy.

Individuálne nastavenie teploty
Podľa hustoty a kvality Vašich vlasov si môžete nastaviť teplotu od 130°C do 230°C. Na výber máte z 19 nastavení. Pre jemnejšie vlasy voľte nižšie teploty, pre hustejšie a veľmi vlnité vlasy je dobré voliť teploty vyššie.

Rychle nahriatie
Aj keď nestíhate, tak si stihnete vyžehliť vlasy. Žehlička totiž sľubuje nahriatie do 60 sekúnd, takže nemusíte zdĺhavo čakať, kým bude žehlička pripravená na použitie.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Výborná
    • Ľahká
    • Rýchlo sa nahrieva

Super kvalita na to aká je cena

• Rýchlo sa nahrieva, je ľahká, nešticuje, vyžehlí vlnité vlasy bez problémov, u mňa max. spokojnosť.

• + dobrá cena a to je asi tak všetko
    • + pekný dizajn
    • - po 3 mesiacoch používania prestala nahrievať
    • - s Rowentou nemám dobré skúsenosti
    • - odporúčam radšej Remington
    • - vyhodené peniaze
    • -nespokojnosť

Túto žehličku absolútne neodporúčam. Kupovala som túto žehličku preto, lebo sa mi zdala cenovo dobrá a bolo mi poradené že Rowenta je dobrá značka. Tak som si ju teda kúpila. Ale už nikdy viac!!! Po 3 mesiacoch používania mi prestala nahrievať a prestala aj svietiť, že je vôbec zapnutá!! No hrôza a absolútne sklamanie!! Radšej som si priplatila a kúpila som si Remington, s ktorou už mám dobré skúsenosti, že tieto, žehličky sú kvalitné a dokážu vydržať aj 2-4 roky aj viac! Preto odporúčam radšej na žehličke nešetriť a kúpiť si kvalitu! A to platí asi azda všade!!

• , zakúpené v TPD.sk

• je výborná

neochota pri preberaní tovaru, dlhá dodacia lehota

• Zatiaľ najhoršia žehlička akú som mala!!. Kupovala som ju v máji tento rok a prestala mi fungovať po troch mesiacoch vôbec mi nechce dobre nahrievať!! Celé zle!! Už nikdy viac sa nedám nahovoriť na nejakú značku a už vôbec na Rowentu! Radšej si priplatiť a kupiť si Remington, ktorá vydrží aspoň 2-3 roky!

• pomer kvalita vykon cena, nastavovanie teploty
    • mohla byt dlhsia snura

• , zakúpené v najtovar.sk

• vyborna kvalita
    • bez chyby

som rada ze som sa rozhodla prave pre tuto zehlicku

• , zakúpené v oconline.sk

• žehlí vlasy od korienkov, rýchlo sa nahrieva

v porovnaní s inými žehličkami na vlasy je ľahká, žehlí od korienkov vlasov

• Rowenta
    • CENA

počkal by som na nižšiu cenu