Remington S 5500

REMINGTON S5500 Zdokonalený keramický povrch: 2 x hladší sklz*, 3 x trvalejší* Digitálny displej od 150 do 230 #186;C LCD zámok Turbo Boost Rýchle, 15sekundové zahriatie...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant4 €95 % • 496 recenziíĎalšie informácie

LCD ukazovateľ
Ionizácia
Automatické vypnutie

• , zakúpené v Notino

• Rýchlo sa zohreje, kábel je dosť dlhý a neni zafixovaní na žehličke, čým umožní lahké používanie.
    • Príjemne sa používa, je lahký a keramikové platničky ako keby "plávajú".
    • Mám husté vlasy a pritom jedním pohybom si ich dobre vyžehlím.

Rýchlo sa zohreje, kábel je dosť dlhý a neni zafixovaní na žehličke, čým umožní lahké používanie. Príjemne sa používa, je lahký a keramikové platničky ako keby "plávajú".

Do teraz som používala starý, maličký Babyliss ale s tou značkou nemám do teraz dobré skúsenosti. Hladala som lahkú a kvalitnú žehličku ktorá neni lacný krám ale tiež som nechcela GHD.

Mám husté vlasy a pritom jedním pohybom si ich dobre vyžehlím. Som spokojná!

• , zakúpené v ib-elektro.sk

Digitálny displej od 150 do 230 #186;C

LCD zámok Turbo Boost

Rýchle, 15sekundové zahriatie

Dlhšie, úzke 110mm plochy

Plávajúce plochy pre dokonalé vyrovnanie

Uzamykateľný kĺb žehliacich klieští

Celosvetové napätie

Automatické vypnutie po 60 minútach

Otočný kábel

Žiaruvzdorné púzdro

Advanced Ceramic Coating

Vylepšený keramický povrch pracovných plôch žehličiek a stylerov zabezpečí 2x hladší styling a 3x dlhšiu životnosť plôch.

Straight to the point

Vďaka extra dlhým žehliacim plochám môžete s touto žehličkou žehliť väčšie pramienky vlasov priamo od korienkov. Úpravu účesu tak zvládnete za omnoho kratšiu dobu. -

• , zakúpené v Notino

• Príjemne sa používa, je lahký a keramikové platničky ako keby "plávajú".
    • Mám husté vlasy a pritom jedním pohybom si ich dobre vyžehlím.

Mám husté vlasy a pritom jedním pohybom si ich dobre vyžehlím. Som spokojná!

• , zakúpené v ib-elektro.sk

• Vyhodou su kovove platnicky
    • Rychle nahriatie
    • Vybratie stupnov

Kvalitny vyrobok za perfektnu cenu

• po tom ako sa pokazila prva, som priatelke kupil aj druhu takuto istu v domienke ze to bol len vadny kus. Na druhej sa vsak po roku odlomil zamykacie tlacitko - vyreklamovane.
    • Dalej som si este vsimol, ze kvalita medzi prvou (metro) a druhou (okay elektro) bol dost velky. Ta z okay elektra bola z horsieho plastu a priatelka sa stazovala ze zle dosadaju tie zehliace platnicky.

nakolko 2x kupeny tento model - 2x poskodeny, tak neodporucam

• , zakúpené v Andrea Shop

s tovarom som spokojna

So žehličkou som neni vobec spokojná, vlasy sa mi nafuknu po vyzehleni a nevydrzia rovne.. nema na moju staru rowentu

• , zakúpené v najtovar.sk

sikovna tenka zehlicka
    odporucam ostatnym

• , zakúpené v najtovar.sk

• jednoduché ovládanie
    • výborne kĺže po vlasoch
    • dostatočne dlhý kábel a kĺb je na nezaplatenie
    • má zámok proti prepnutiu teploty, ale aj tak sa mi počas žehlenia podarilo prepnúť teplotu

spokojnosť

• , zakúpené v OKAY.sk

VELMI DOBRA KUPILA SOM PODLA RECENZIE...

• Priatelka bola s nou velmi spokojna.
    • Po 3 rokoch pouzivania zacal problem s vypinanim - zly kontakt v otocnom konektore. Skusal som kontakty vseliako mozne ocistit - nepomohlo. Zretelne pocut prskanie v urcitych polohach (zly kontakt). Tym padom zehlicka nepouzitelna.
    • Davam vsak 50% hodnotenie.

Kedze na webe som nenasiel ziadny podobny problem od uzivatelov, tak som priatelke objednal znova tuto istu. Budem dufat ze sa problem nebude opakovat.

• - ľahká
    • - jednoduchý a pritom pekný dizajn
    • - rýchle zahriatie
    • - dobrá cena
    • - záruka, čo som si overila aj na stránke remingtonu
    • - vlásky pekne hladké a vyžehlené
    • - nastaviteľná teplota
    • - žiadne prehrievanie zvonka som nepocítila
    • - slabšie doliehajú platničky k sebe, no nič kritické, že by narúšalo viditeľne funkciu

Po dlhom vyberaní žehličky na vlasy som sa rozhodla nakoniec pre tento typ, a môžem doporučiť všetkým. Spĺňa všetko, čo slubovali, jediné, čo by som vytkla, ale dá sa s tým žiť a prežiť, je že trocha slabšie doliehajú platničky k sebe.
    Zhrnutie: mala som žehličky zn. phillips, babyliss, eta, sencor...no s rukou na srdci môžem povedať, že ani jedna značka sa nevyrovná remingtonu, nakoniec ju použévajú aj v kaderníctvach, dokúpila som ešte aj kulmu tejto značky, a v budúcnosti nijako inak nebudem voliť, iba remington.
    PALEC HORE.