BaByliss ST292E

• , zakúpené v arco.sk

• Šetrí vlasy a čas

• Výborne žehlí.
  • , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Som veľmi spokojná. Jedno naplnenie vodou vydržalo 4 žehlenia.

Spokojna

Povrch doštičiek
keramické
Fialová
LCD ukazovateľ
Automatické vypnutie
Max teplota
230 °C

Parná žehlička na vlasy BaByliss ST292E v modernej fialovej farbe je profesionálne osadená ionizérom, naparovaním a titanokeramickým povrchom doštičiek.

• Vlasy si nadýchané niesu zlepené.. mám pocit že hustejšie. Odporúčam.
  • , zakúpené v arco.sk

• Šetrí vlasy a čas

• Výborne žehlí.
  • , zakúpené v levneELEKTRO.cz

• Som veľmi spokojná. Jedno naplnenie vodou vydržalo 4 žehlenia.

Spokojna

• ochrana vlasového vlákna, zacelenosť končekov
    • k naparovacej žehličke je vhodné kúpiť keratínové sérum značky babyliss, ktoré obchod neponúka a dodatočne som ho musela kupovať cez kaderníčku

so žehličkou som spokojná

• Jednoducho kvalita.Funguje bez problemov.
    • Nic

Babyliss co este dodat

Mam ju sice kratko,ale na zaciatok som skusila nizsie teploty 170-200 C..avsak,do 5 min. som sa trochu spotila a vlny boli take iste,ako predtym..teraz skusam viac stupnov,zatial v pohode..Co sa tyka naparovania,to je o nieco lepsie-ale stale to naplnat destilovanou vodou a po zehleni zase vyprazdnovanie nadobky...Za taku vysoku cenu a od znacky Babyliss som cakala nieco viac..Mozno niekomu inemu sadne,zalezi od typu vlasov..

• , zakúpené v golias.sk

je to to čo som hľadala